Лозуватський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Благовіщенської районної ради

Графік

проведення моніторингу якості загальної середньої освіти

за результатами навчання учнів у початковій та основній школі

12.11.2013

Українська мова (для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою)

13.11.2013

14.11.2013

Геометрія

19.11.2013

20.11.2013

21.11.2013

26.11.2013

27.11.2013

Російська мова (для загально-освітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою)

28.11.2013

Іноземна мова

03.12.2013

04.12.2013

Я і Україна (громадянська освіта), Основи здоров’я – комбінований тест

Технології

(обслуговуючи види праці)

Технології

(технічні види праці)

05.12.2013

10.12.2013

Українська література (для за-гальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою)

11.12.2013

Іноземна мова

12.12.2013

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ !

Пробне ЗНО-2014

Терміни проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26 вересня 2013 року № 85 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році» відбудеться пробне тестування:

22 березня 2014 року – з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької або іспанської;

29 березня 2014 року – з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Мета проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

ознайомлення зі структурою тестового зошита;

ознайомлення з особливостями роботи з тестовим зошитом та з правилами заповнення бланків типу А, Б;

Пробне тестування є платним для учасників і неприбутковим для організаторів та проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування для кожного учасника складає 89 гривень 00 копійок

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Для реєстрації необхідно:

1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування (далі ПЗНО);

2.заповнити на сторінці реєстраційну форму; вибрати предмети пробного тестування;

3.з інформаційної сторінки ("Особистий кабінет учасника ПЗНО") роздрукувати квитанцію на оплату вартості послуг для проведення пробного тестування;

4.на основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України;

5.роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного тестування.

УВАГА! Учасником пробного тестування зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений в запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного тестування.

У пункті пробного тестування учасник повинен пред’явити такі документи:

паспорт (свідоцтво про народження + довідку з НЗ з фотокарткою);

запрошення-перепустку;

квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;

Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Всі учасники пробного тестування отримають інформацію з правильними відповідями до бланків типу А та схеми оцінювання завдань із розгорнутою відповіддю (бланків типу Б).

Учасники пробного зовнішнього оцінювання будуть мати доступ до сервісу з визначення своїх результатів пробного ЗНО за шкалою 100-200 балів серед результатів інших учасників.